ASXHSXH22K305
DigiKeys produktnummer
455-3241-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASXHSXH22K305
Beskrivning
JUMPER SXH-001T-P0.6 X2 12"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Uttag till uttag Tenn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
12,0" (304,8mm)