ASXHSXH22K152
DigiKeys produktnummer
455-3240-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASXHSXH22K152
Beskrivning
JUMPER SXH-001T-P0.6 X2 6"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Uttag till uttag Tenn 6,00" (152,40mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
6,00" (152,40mm)