ASXHSXH22K51
DigiKeys produktnummer
455-3239-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASXHSXH22K51
Beskrivning
JUMPER SXH-001T-P0.6 X2 2"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Uttag till uttag Tenn 2,00" (50,80mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
2,00" (50,80mm)