FX8C-100P-SV4(92) | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FX8C-100P-SV4(92) |
Beskrivning | CONN HDR 100POS SMD GOLD |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | FX8C-100P-SV4(92) Modeller |
Serie | Egenskaper Kortguide |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Sammankopplade stackhöjder 9mm, 14mm |
Kontaktdonstyp Hållare, ytterhöljeskontakter | Höjd över kort 0,333" (8,45mm) |
Antal positioner 100 | Basproduktens nummer |
Stigning 0,024" (0,60mm) |