FX8C-100P-SV4(92)
DigiKeys produktnummer
26-FX8C-100P-SV4(92)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX8C-100P-SV4(92)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX8C-100P-SV4(92)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX8C-100P-SV4(92)
Beskrivning
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX8C-100P-SV4(92) Modeller
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Sammankopplade stackhöjder
9mm, 14mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,333" (8,45mm)
Stigning
0,024" (0,60mm)