FX6A-100S-0.8SV2(71) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 356
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
100 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
FX6A-100S-0.8SV2(71)
DigiKeys produktnummer
H10825-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX6A-100S-0.8SV2(71)
Beskrivning
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6A-100S-0.8SV2(71) Modeller
Kategori
Stigning
0,031" (0,80mm)
Sammankopplade stackhöjder
7mm, 8mm, 9mm
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,236" (6,00mm)