FX6-100P-0.8SV(71)
FX6-100P-0.8SV(71)
FX6-100P-0.8SV(71)
DigiKeys produktnummer
H10789-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX6-100P-0.8SV(71)
Beskrivning
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6-100P-0.8SV(71) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Rör
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
5mm, 7mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,197" (5,00mm)
Antal positioner
100
Basproduktens nummer
Stigning
0,031" (0,80mm)