FX6A-100S-0.8SV(71) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
100 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
FX6A-100S-0.8SV(71)
DigiKeys produktnummer
H10820-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX6A-100S-0.8SV(71)
Beskrivning
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6A-100S-0.8SV(71) Modeller
Kategori
Stigning
0,031" (0,80mm)
Sammankopplade stackhöjder
5mm, 6mm, 7mm
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,157" (4,00mm)