FX6-100P-0.8SV1(92) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för FX6-100P-0.8SV1(92) är inte tillgänglig
FX6-100P-0.8SV1(92)
DigiKeys produktnummer
FX6-100P-0.8SV1(92)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX6-100P-0.8SV1(92)
Beskrivning
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6-100P-0.8SV1(92) Modeller
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Sammankopplade stackhöjder
6mm, 8mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,236" (6,00mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)