FX23-80P-0.5SV20
DigiKeys produktnummer
H125046-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-80P-0.5SV20
Beskrivning
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
84 (80 + 4 ström) Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX23-80P-0.5SV20 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
20mm, 30mm
Antal positioner
84 (80 + 4 ström)
Höjd över kort
0,703" (17,85mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)