FX23-80S-0.5SV10
DigiKeys produktnummer
H125058-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-80S-0.5SV10
Beskrivning
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
84 (80 + 4 ström) Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX23-80S-0.5SV10 Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)