FX23-80S-0.5SV är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Similar
Harwin Inc.
I lager: 672
Datablad
84 (80 + 4 ström) Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
FX23-80S-0.5SV
FX23-80S-0.5SV
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX23-80S-0.5SV
DigiKeys produktnummer
H125057-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-80S-0.5SV
Beskrivning
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FX23-80S-0.5SV Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Tråg
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
15mm, 20mm
Antal positioner
84 (80 + 4 ström)
Höjd över kort
0,268" (6,80mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)