FX23-40S-0.5SV10
DigiKeys produktnummer
H125054-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-40S-0.5SV10
Beskrivning
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
44 (40 + 4 ström) Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX23-40S-0.5SV10 Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)