FX23-20P-0.5SV15
DigiKeys produktnummer
H125040-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-20P-0.5SV15
Beskrivning
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 (20 + 4 ström) Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX23-20P-0.5SV15 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
15mm, 20mm
Antal positioner
24 (20 + 4 ström)
Höjd över kort
0,507" (12,88mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)