FX10A-144P-SV(83)
DigiKeys produktnummer
26-FX10A-144P-SV(83)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX10A-144P-SV(83)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX10A-144P-SV(83)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX10A-144P-SV(83)
Beskrivning
CONN HDR 144POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
144 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX10A-144P-SV(83) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
4mm
Antal positioner
144
Höjd över kort
0,138" (3,50mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)