DF63W-4S-3.96C är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 96
Datablad
4 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,156" (3,96mm)
Hirose DF63W  Series Connectors | Digi-Key Daily
DF63W-4S-3.96C
DigiKeys produktnummer
H125124-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF63W-4S-3.96C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 4POS 3.96MM
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF63W-4S-3.96C Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,173" (4,40mm)
Fästtyp
Spärrhake
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,156" (3,96mm)