DF63WA-4EP-3.96C_Side-B
Hirose DF63W  Series Connectors | Digi-Key Daily
DF63WA-4EP-3.96C
DigiKeys produktnummer
H125121-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF63WA-4EP-3.96C
Beskrivning
CONN PLUG HSG 4POS 3.96MM
Detaljerad beskrivning
4 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,156" (3,96mm)
EDA-/CAD-modeller
DF63WA-4EP-3.96C Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,173" (4,40mm)
Fästtyp
Hasphållare
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Stigning
0,156" (3,96mm)