DF37NC-10DS-0.4V(51) är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
10 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
DF37NC-10DS-0.4V(51)
DigiKeys produktnummer
H11854TR-ND - Remsa och spole (TR)
H11854CT-ND - Remsbit (CT)
H11854DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37NC-10DS-0.4V(51)
Beskrivning
CONN RCPT 10POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF37NC-10DS-0.4V(51) Modeller
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktyta, tjocklek
2,00µin (0,051µm)
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Höjd över kort
0,038" (0,97mm)
Antal positioner
10
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)