DF37NC-10DS-0.4V(53) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
10 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
DF37NC-10DS-0.4V(53)
DigiKeys produktnummer
DF37NC-10DS-0.4V(53)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37NC-10DS-0.4V(53)
Beskrivning
CONN RCPT 10POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF37NC-10DS-0.4V(53) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktyta, tjocklek
2,00µin (0,051µm)
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,038" (0,97mm)
Antal positioner
10
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)