DF37B-24DP-0.4V(75) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 2 671
Datablad
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 1 415
Datablad
24 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
DF37B-24DP-0.4V(75)
DigiKeys produktnummer
DF37B-24DP-0.4V(75)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37B-24DP-0.4V(75)
Beskrivning
CONN HDR 24POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
DF37B-24DP-0.4V(75) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Antal positioner
24
Höjd över kort
0,030" (0,75mm)
Stigning
0,016" (0,40mm)