DF37NC-24DS-0.4V(53) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 6 218
Datablad
Bilden för DF37NC-24DS-0.4V(53) är inte tillgänglig
DF37NC-24DS-0.4V(53)
DigiKeys produktnummer
DF37NC-24DS-0.4V(53)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37NC-24DS-0.4V(53)
Beskrivning
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
24 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF37NC-24DS-0.4V(53) Modeller
Kontaktyta, tjocklek
2,00µin (0,051µm)
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Höjd över kort
0,038" (0,97mm)
Antal positioner
24
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)