Bilden för DF37CJ-24DP-0.4V(52) är inte tillgänglig
DF37CJ-24DP-0.4V(52)
DigiKeys produktnummer
DF37CJ-24DP-0.4V(52)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37CJ-24DP-0.4V(52)
Beskrivning
CONN HDR 24POS SMD GOLD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF37CJ-24DP-0.4V(52) Modeller
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Sammankopplade stackhöjder
1,23mm
Höjd över kort
0,030" (0,75mm)
Antal positioner
24
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)