DF3-15S-2C
DigiKeys produktnummer
H2292-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF3-15S-2C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 15POS 2.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF3-15S-2C Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Kontakttyp
Honuttag
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,079" (2,00mm)