EM257508VC är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
8 Position plintblock Hållare, hanstift, kapslad (4 sidor) 0,200" (5,08mm) Vertikalt Genomgående hål
EM257508VC
EM257508VC
EM257508VC
DigiKeys produktnummer
283-EM257508VC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EM257508VC
Beskrivning
TERM BLOCK HDR 8POS 5.08MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Monteringstyp
Genomgående hål
Ström - UL
16 A
Serie
Spänning - UL
300 V
Färg
Grön
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Typ
Hållare, hanstift, kapslad (4 sidor)
Stigning
0,200" (5,08mm)
Bakändeslängd kontakt
0,177" (4,50mm)
Huvudriktning
Vertikalt
Isoleringshöjd
0,472" (12,00mm)