DCT-15FM-KIT
DCT-15FM-KIT
DCT-15FM-KIT
DigiKeys produktnummer
5412-DCT-15FM-KIT-ND
Tillverkare
CompuCablePlusUSA
Tillverkarens produktnummer
DCT-15FM-KIT
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS CRIMP
Tillverkarens standardleveranstid
0 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Förpackning
Bulk
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Strömklassning (Ampere)
3A
Ledningsdimension
22 AWG