DCT-15FMA-KIT
DCT-15FMA-KIT
DCT-15FMA-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-15FMA-KIT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DCT-15FMA-KIT
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS CRIMP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Tillv.
Terminering
Crimp
Förpackning
Detaljhandelspaket
Primärt material
Metall
Artikelstatus
Aktiv
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktdonsutförande
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Antal positioner
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal rader
2
Strömklassning (Ampere)
3A
Monteringstyp
Egenskaper
Enhet
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Färg
Silver
Kontakttyp
Signal
Ledningsdimension
22 AWG