DCT-15FMD-KIT
DCT-15FMD-KIT
DCT-15FMD-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-15FMD-KIT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DCT-15FMD-KIT
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS CRIMP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Strömklassning (Ampere)
3A
Ledningsdimension
22 AWG