DCT-15MM-KIT
DCT-15MM-KIT
DCT-15MM-KIT
DigiKeys produktnummer
5412-DCT-15MM-KIT-ND
Tillverkare
CompuCablePlusUSA
Tillverkarens produktnummer
DCT-15MM-KIT
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Tillverkarens standardleveranstid
0 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Strömklassning (Ampere)
3A
Ledningsdimension
22 AWG