3122-22-1-0500-006-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN314N-500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3122-22-1-0500-006-1-TS
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 7/0,0102" Brown 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,077" (1,96mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Spänning
300V
Arbetstemperatur
-50°C-200°C
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 1 372,39000kr 1 372,39
2kr 1 305,74500kr 2 611,49
3kr 1 268,02000kr 3 804,06
5kr 1 221,83800kr 6 109,19
7kr 1 192,16714kr 8 345,17
10kr 1 161,37100kr 11 613,71
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
I lager: 6
HOOK-UP STRND 22AWG BRN FOOT
I lager: 500
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 50'
I lager: 13
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'