3122-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN312R-500-ND
1175-3122-22-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3122-22-1-0500-004-1-TS
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 7/0,0102" Röd 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,077" (1,96mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Spole
Digi-Spool™, Continous Spool
Spänning
300V
Arbetstemperatur
-50°C-200°C
Ytterligare resurser
I lager: 4 500 Fot
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Digi-Spool™, Continous Spool
LängdEnhetspris (per fot)Totalpris
1kr 8,58000kr 8,58
5kr 7,70000kr 38,50
10kr 7,33500kr 73,35
25kr 6,87520kr 171,88
50kr 6,54860kr 327,43
100kr 6,23380kr 623,38
Spole
500kr 2,67106kr 1 335,53
1 000kr 2,54087kr 2 540,87
1 500kr 2,46719kr 3 700,78
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
I lager: 14
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'