3122-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN311Y-500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3122-22-1-0500-003-1-TS
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 7/0,0102" Gul 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,077" (1,96mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Spänning
300V
Arbetstemperatur
-50°C-200°C
Ytterligare resurser
I lager: 8 000 Fot
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Spole
LängdEnhetspris (per fot)Totalpris
500kr 2,56834kr 1 284,17
1 000kr 2,44317kr 2 443,17
1 500kr 2,37231kr 3 558,47
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
I lager: 0
Annan längd
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
I lager: 11
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
I lager: 12
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'