3122-22-1-0500-001-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN309B-500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3122-22-1-0500-001-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 7/0,0102" Svart 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,077" (1,96mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Serie
Längd
500,0' (152,4m)
Förpackning
Spole
Spänning
300V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-50°C-200°C
Kabeltyp
Mantelfärg
Ledningsdimension
Klassificeringar
UL Style 3122
Ledarkardel
7/0,0102"
Egenskaper
Oljebeständig
Ledarmaterial
Basproduktens nummer
Mantelmaterial (isolering)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
4 000kr 2,59833kr 10 393,32
Annan färg
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
I lager: 4000
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
I lager: 8000
HOOK-UP STRND 22AWG RED
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
I lager: 500
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
I lager: 14
Annan längd
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
I lager: 11
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'