1569-24-1-0500-001-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN518B-50-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1569-24-1-0500-001-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 11/0,0063" Svart 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,055" (1,40mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Längd
50,00' (15,24m)
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C
Ledarkardel
11/0,0063"
Ytterligare resurser
Har upphört
Produkten finns inte längre hos DigiKey.
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 85,12000kr 85,12
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
I lager: 7
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
I lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
I lager: 21
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 50'
Annan längd
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'