1569-24-1-0500-002-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN519W-50-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1569-24-1-0500-002-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 11/0,0063" White 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,055" (1,40mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Längd
50,00' (15,24m)
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C
Ledarkardel
11/0,0063"
Ytterligare resurser
I lager: 7
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 88,59000kr 88,59
2kr 84,34500kr 168,69
3kr 81,98667kr 245,96
5kr 79,08000kr 395,40
7kr 77,22000kr 540,54
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
I lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
I lager: 21
HOOK-UP STRND 24AWG BRN 50'
Enhetspris:
Annan längd
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
I lager: 1
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'