Bilden för 1569-24-1-0500-001-1-TS är inte tillgänglig
1569-24-1-0500-001-1-TS
DigiKeys produktnummer
1175-1569-24-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1569-24-1-0500-001-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 24AWG BLK FOOT
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 11/0,0063" Svart 300V Ange antal fot i orderkvantitet
Kategori
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Tillv.
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C
Ledningsdimension
Mantelfärg
Ledarkardel
11/0,0063"
Klassificeringar
UL Style 1569
Ledarmaterial
Egenskaper
Oljebeständig
Mantelmaterial (isolering)
Spolstorlek
500,0' (152,4m)
Manteldiameter (isolering)
0,055" (1,40mm)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 500 Fot
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
LängdEnhetspris (per fot)Totalpris
1kr 5,47000kr 5,47
5kr 4,87200kr 24,36
10kr 4,64400kr 46,44
25kr 4,35360kr 108,84
50kr 4,14740kr 207,37
100kr 3,94940kr 394,94
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 500'
I lager: 26
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'