1569-24-1-0500-001-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN518B-25-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1569-24-1-0500-001-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 11/0,0063" Svart 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,055" (1,40mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Förpackning
Spole
Längd
25,00' (7,62m)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C
Ledningsdimension
Mantelfärg
Ledarkardel
11/0,0063"
Klassificeringar
UL Style 1569
Ledarmaterial
Egenskaper
Oljebeständig
Mantelmaterial (isolering)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Har upphört
Produkten finns inte längre hos DigiKey. Visa Alternativa förpackningstyper.
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 49,08000kr 49,08
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG BLK FOOT
I lager: 500
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 500'
I lager: 26
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'