0685H9300-01 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 0685H9300-01 |
Beskrivning | FUSE BRD MT 30A 125VAC 32VDC |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 30 A 125 V AC 32 V DC-säkring Bordmontering (förutom patronstil) Ytmontering 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 0685H9300-01 Modeller |
Kategori | Märkspänning - DC |
Tillv. | Svarstid Snabbt utsläpp |
Serie | Inkapsling/låda |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Brytkapacitet @ märkspänning 150 A (AC), 300 A (DC) |
Artikelstatus Aktiv | Smältning I²t 80.5 |
Monteringstyp Ytmontering | Godkännande myndighet AEC-Q200, cURus |
Säkringstyp | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,062" x H 0,026" (3,20 x 1,58 x 0,65mm) |
Märkspänning - AC 125 V | DC-kallresistans 0.0011 Ohms |