BLM31SN500SZ1L
DigiKeys produktnummer
490-13270-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-13270-1-ND - Remsbit (CT)
490-13270-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM31SN500SZ1L
Beskrivning
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Detaljerad beskrivning
50 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 12A 1,6mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM31SN500SZ1L Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
1,6mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
50 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
12A