GT CS8PM1.13-LSLU-26-1-350-B-R18
DigiKeys produktnummer
475-GTCS8PM1.13-LSLU-26-1-350-B-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GTCS8PM1.13-LSLU-26-1-350-B-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GTCS8PM1.13-LSLU-26-1-350-B-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
67000
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg OSLON® SSL 80 Grön 528nm (513nm-543nm) 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Ström - max
1A
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
160lm (140lm-180lm)
Serie
Temperatur - test
25°C
Våglängd
528nm (513nm-543nm)
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Ström - test
350mA
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,7V
Höjd - monterad (max)
0,091" (2,31mm)