GR CS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-GRCS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GRCS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GRCS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GR CS8PM1.23-KQKS-1-0-350-R18
Beskrivning
67000
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg OSLON® SSL 80 Röd 626nm (620nm-632nm) 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Ström - max
1A
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
87lm (76,3lm-97lm)
Serie
Temperatur - test
25°C
Våglängd
626nm (620nm-632nm)
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Ström - test
350mA
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,1V
Höjd - monterad (max)
0,091" (2,31mm)