GB CSHPM1.13-HZJX-35-0-350-R18
DigiKeys produktnummer
475-GBCSHPM1.13-HZJX-35-0-350-R18TR-ND - Remsa och spole (TR)
475-GBCSHPM1.13-HZJX-35-0-350-R18CT-ND - Remsbit (CT)
475-GBCSHPM1.13-HZJX-35-0-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GB CSHPM1.13-HZJX-35-0-350-R18
Beskrivning
LED OSLON SSL150 BLUE 470NM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning - färg OSLON® SSL 150 Blue 470nm (464nm-476nm) 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Ström - max
1A
Tillv.
Ljusflöde vid ström/temperatur
43lm (Typ)
Serie
Temperatur - test
25°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
150°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Färg
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Våglängd
470nm (464nm-476nm)
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Ström - test
350mA
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,85V
Höjd - monterad (max)
0,061" (1,54mm)