DA15S065TLF
DigiKeys produktnummer
DA15S065TLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DA15S065TLF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
EDA-/CAD-modeller
DA15S065TLF Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Kontaktytbehandling
Guld, GXT™
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Natural
Kopparlegering
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C