D15P33E6GX00LF
D15P33E6GX00LF
D15P33E6GX00LF
DigiKeys produktnummer
609-5877-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15P33E6GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D15P33E6GX00LF Modeller
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Serie
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C