D15P24A6GX00LF
D15P24A6GX00LF
D15P24A6GX00LF
D15P24A6GX00LF
DigiKeys produktnummer
609-5552-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15P24A6GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
EDA-/CAD-modeller
D15P24A6GX00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C