L77DA15SVF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 184
L77DA15SVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DA15SVF
DigiKeys produktnummer
L77DA15SVF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DA15SVF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
EDA-/CAD-modeller
L77DA15SVF Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C