Bilden för L717DAH15PARM6 är inte tillgänglig
L717DAH15PARM6
DigiKeys produktnummer
L717DAH15PARM6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DAH15PARM6
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DAH15PARM6 Modeller
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,319" (8,10mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Mässing
Flänsfunktion
Kortets sida (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C