L777DA15PC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 2 501
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 369
Datablad
Bilden för L777DA15PC är inte tillgänglig
L777DA15PC
DigiKeys produktnummer
L777DA15PC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DA15PC
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,319" (8,10mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C