L717DAF15P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 164
Datablad
Bilden för L717DAF15P är inte tillgänglig
L717DAF15P
DigiKeys produktnummer
L717DAF15P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DAF15P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C