L77DA15SF179A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 230
L77DA15SF179A
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DA15SF179A
DigiKeys produktnummer
L77DA15SF179A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DA15SF179A
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
EDA-/CAD-modeller
L77DA15SF179A Modeller
Kategori
Terminering
Trådlindning
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C