L717DA15PVF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L717DA15PVF-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L717DA15PVF |
Beskrivning | CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skalmaterial, ytbehandling Stål, tennpläterad |
Tillv. | Kontaktytbehandling Guld |
Serie | Kontaktyta, tjocklek 8,00µin (0,203µm) |
Förpackning Påse | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 7,5A |
Kontaktdonsutförande | Egenskaper Jordningsindenteringar |
Kontaktdonstyp Stickdon (hanstift) | Spänningsvärde 300V |
Antal positioner | Färg Svart |
Antal rader 2 | Kontaktform Maskinbearbetad |
Monteringstyp | Dielektriskt material Termoplast (glasfylld) |
Skalstorlek, kontaktlayout 2 (DA, A) | Kontaktmaterial Mässing |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-125°C |